Teenused

Kaariese ravi

Hambaravi all mõtleme eelkõige kaariese ravi.

Mis on kaaries?

Kaaries on hamba kõvakudede kroonilise kuluga bakteriaalne haigus, mis viib hambakoe lagunemiseni.

Juureravi

Meie kliinikus tehakse juureravi mikroskoobi abil, mis võimaldab arstil paremini näha keerulist juurekanalite anatoomiat. Kliinikus on juurekanalite kuumtäitmise süsteem, mis tagab kõige kvaliteetsema tulemuse.

Suuõõne kirurgia

Suuõõne kirurgia all mõistame suusiseseid operatsioone, mida on võimalik teostada hambaravitoolis, näiteks tarkusehamba eemaldamine, juuretipu või tsüsti eemaldamine, huule-ja keelikida operatsioonid.

Igemehaiguste ravi

Igemehaiguste ravi seisneb erinevate ladestuste(hambakivi) eemaldamises hammastelt, milleks on meil kasutada erinevad vahendid ning metoodika. Hamba pinnale kasvav pisikute kiht põhjustab näiteks igemepõletikku ehk gingiviiti. Esimene põletiku tunnusmärk on igemeverejooks (hambaid harjates) ning paha lõhn ja maitse suus.

Eemaldatavad proteesid

Proteesitüübid saab laiemalt jagada kaheks suureks rühmaks: suhukinnitatavad ning suust eemaldatavad proteesid. Lisaks on võimalik valmistada kombineeritud proteese, kus vaid teatud osa proteesist on eemaldatav.

Kroonid ja sillad

Hambalaboris valmistaud keraamilise hambakrooniga või panusega asendatakse kahjustunud hamba krooniosa, kui hambakoest jääb vähem kui 60%.

Implantatsioon hambaravis

Implantatsioon on kõige turvalisem, esteetilisem ning loomulikum viis hammaste asendamiseks. Hambaimplantaadi alus ehk spetsiaalne kruvi paigaldatakse väikese lõikuse abil lõualuusse, asendamaks puuduvaid hambajuuri.

Professionaalne hammaste puhastus

Professionaalne hammaste puhastus on üks kõige kindlam vahend hambaaukude ja igemehaiguste ennetamiseks.

Laste hammaste ravi

Lasnamäe Hambakliinikul on leping Eesti Haigekassaga(Tallinn, Lastekodu, 48 10144) nr. 6164415. Alla 19-aastastele ravikindlustatud isikutele on hambaravi tasuta ravi ravijärjekorra alusel. Loodame mõistvat suhtumist, sest järjekorra pikkus võib olla kuni 2 kuud.